O e-shope Masaznelehatka.sk - Masážne lehátko od maséra

E-shop Masaznelehetaka.sk vznikol po tom, ako som na vlastnej koži zistil, že slovenský trh neponúka tento druh kvalitných výrobkov – chýbajú stabilné a pohodlné masážne stoly za prijateľné ceny.

Kurz klasickej masáže som absolvoval na jeseň roku 2011. Po ukončení kurzu som potreboval masážny stôl, aby som mohol začať pracovať. Hľadal som na internete, ale ponuky ma neuspokojovali. Ceny masážnych stolov som považoval za prehnané. Práve vtedy sa mi dostal do rúk leták jedného hypermarketu, kde ponúkali masážne stoly za zľavnené ceny. Dlho som sa neváhal, hneď som si ho kúpil. Myslel som si, že na zahájenie mojej masérskej práce s týmto stolom vystačím. Ale mýlil som sa. Za krátku dobu som si uvedomil, že čo je lacné, nie je vždy kvalitné. Stôl nebol dosť široký, nebolo miesta na pohodlné uloženie rúk, molitan na pohlavníku nebol dostatočne hrubý a nezaisťoval pohodlie zákazníka. Po krátkej dobe zákazník si hľadal pohodlnú polohu, keďže ležanie na stole nebolo optimálne. Najviac mi prekážal, že stôl počas masáže sa hojdal a nohy vŕzgali. Bol som z toho sklamaný. Rozhodol som sa stôl vrátiť. Našťastie, po dlhom sťažovaní ho vzali späť a vrátili mi peniaze.

Nevedel som ako ďalej. Nakoniec som zavolal jednému spolužiakovi, aby mi poradil. Povedal, že v zahraničí našiel veľmi dobrý masážny stôl za prijateľnú cenu. Navštívil som ho, aby som stôl videl na vlastné oči. Bol som prekvapený, že len o pár eur bol drahší ako môj z hypermarketu. Napriek dobrej cene jeho masérsky stôl bol profesionálny, vyhovoval všetkým potrebám – bol dosť široký, pohodlný i stabilný. Skoro som tomu uveril, že človek pri kúpe masérskeho stola musí uzavrieť kompromis – buď si kúpi skladací, ale nestabilný alebo stabilný, ale stacionárny. Zistil som, že to nemusí byť pravda. Existujú masérske stoly, ktoré napriek tomu, že sú skladacie, sú aj veľmi stabilné. Odvtedy masírujem výlučne na tomto masérskom stole. Vyhovuje to mne a prianiam mojich zákazníkov.

Keďže mám za sebou viacročnú prax v oblasti internetového predaja, rozhodol som sa kontaktovať výrobcu, aby som mohol distribuovať jeho výrobky. Dohodli sme sa na podmienkach predaja. Udelili mojej firme výhradné distribučné právo pre Slovensko a Českú republiku. Neskôr som kontaktoval ďalších výrobcov, aby som vedel uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších profesionálov. Mojím cieľom je ponúknuť začínajúcim i profesionálnym masérom vysoko kvalitné masážne stoly za prijateľné ceny. Dobre viem, že na začiatku každý cent sa ráta, preto začínajúci maséri majú možnosť kúpiť si masérsky stôl za zvýhodnenú cenu. O tejto ponuke si môžete viac prečítať v sekcii Masážne stoly - Zľavy.

Nakoľko od roku 2007 pracujem ako BEMER terapeut a postupne absolvujem nové kurzy masáže, na stránke postupne pribudnú aj terapeutické prístroje, matrace k thajským masážam a k masáži shiatsu ako aj príslušenstvo masérom.

Prajem všetkým masérom veľa zákazníkov a pre zákazníkov pevné zdravie!

S priateľským pozdravom,

Ivan Mátis

Som držiteľom certifikátov: 
  • Poradca pre zdravotnícku techniku ​​BEMER (2007) 
  • Reiki terapia I. a II. (2008) 
  • Klasická masáž (2011) 
  • Tradičná thajská masáž (2012) 
  • Kraniosakrálna terapia (2013) 
  • Chiropraktika (mobilizačné a manipulačnej techniky - 2013) 
  • Štrukturálna integrácia (fasciálne techniky - 2014) 
  • Viscerálna manipulácia (manuálne ošetrenie vnútorných orgánov - 2014)
  • Japonská masáž (2015)
  • Osteopatia (2016-2018)